16 niedziela zwykła

1. W najbliższy wtorek 23 lipca o godz. 1915 odprawimy kolejną nowennę przed peregrynacją kopii Cudownego Wizerunku MB Częstochowskiej. Można do skarbony  przy ołtarzu MB Częstochowskiej wrzucać imiona księży, zakonników i sióstr zakonnych, za których pragniemy się w tym miesiącu modlić. Zachęcamy, by skorzystać z wyłożonych karteczek.
  2. W wakacje okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  3. W następną niedzielę 28 lipca po wszystkich mszach św. modlitwa za kierowców i poświęcenie pojazdów. Przy tej okazji będzie można wspierać ofiarami zakup pojazdów dla misjonarzy.
  4. Udającym się na urlopy i wakacje życzymy udanego wypoczynku. Wszędzie, gdzie będziemy, pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej.