2 niedziela zwykła

1. Dzisiaj /niedziela/o godz. 17.00 zapraszamy na kolędowanie. Gospodarzem będzie nasz chór. Ponadto wystąpią: Zespół wokalny Bel Suono oraz chór Epifania z parafii Objawienia Pańskiego.
  1. We wtorek w parafii św. Krzyża na Górczynie o godz. 18.30 mszę św. z kazaniem odprawi Antonello ze Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia z Brazylii.
  1. W środę rozpoczynamy Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji.
  1. W następną niedzielę po wieczornej mszy św. zapraszamy na kolejną modlitwę uwielbienia.
  1. W styczniu biuro parafialne czynne przed południem według planu, a w środy tylko od godz. 19.15 do 20.00.
  1. Do zakończenia ferii zimowych nie będzie spotkań Dzieci Bożych.
  1. Nasz Oddział KSM przygotowuje balik dla dzieci, który odbędzie się 28 stycznia w godz. od 16.00 do 18.00.
  1. Osoby, które nie mogły przyjąć kolędy, a chcą to uczynić prosimy, by zgłosiły to w zakrystii.
  1. Można się jeszcze zapisywać w zakrystii i biurze na pielgrzymkę parafialną w Góry Świętokrzyskie.
  1. W drugim tygodniu ferii Caritas Archidiecezji organizuje półkolonie dla dzieci. Szczegóły na plakatach i naszej stronie internetowej.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy już wsparli projekt Rodzina rodzinie. Ofiary można jeszcze składać do skarbony i na konto. Dziękujemy też za ofiary złożone w poprzednią niedzielę na nasze inwestycje.
  1. W następną niedzielę gościć będziemy Dyrektora Radia Emaus. Po mszach św. zbierane będą ofiary na naszą archidiecezjalną rozgłośnię.