XXIII niedziela zwykła

1. We wtorek po mszy św. dyżur pełni Zespół Caritas.

2. Spotkanie przed bierzmowaniem dla młodzieży z klas trzecich gimnazjum odbędzie się we wtorek o godz. 1930.

3. W środę o godz. 1800 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, zachęcamy do składania próśb i podziękowań.

4. W środę po mszy św. spotkanie Rady duszpasterskiej.

5. Spotkanie wspólnoty różańcowej w czwartek o godz. 16.00.

6. Zapraszamy młodych na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek o 20.00 poprzedzone adoracją od 19.30.

7. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów, zapraszamy kandydatów do służby przy ołtarzu.

8. Małżeństwa, które przeżywają w tym roku 25 i 50 rocznicę sakramentu są zaproszone na uroczysta Mszę św. celebrowaną przez Ks. Biskupa, w Katedrze w niedzielę 11 września br. o godz. 1700. Po Mszy św. przewidziane jest spotkanie księdza Biskupa z Jubilatami w gmachu Seminarium Duchownego. W naszej parafii podobna uroczystość odbędzie się w październiku.

9. W następną niedzielę 11 września pielgrzymka do Tulec, gorąco zachęcamy. Chętni spotykają się przy kościele o godz. 6.00, następnie tramwajem udają się na Maltę. Więcej informacji u ks. Wikariusza.

10.  Już dziś informujemy, że spotkanie rodziców dzieci komunijnych odbędzie się w poniedziałek 12 września o godz. 19.15. Przypominamy, że dzieci przystępują do sakramentów w parafii zamieszkania i prosimy, by od żadnego dziecka nie brakowało rodzica.

11. Za tydzień druga niedziela miesiąca, składka na spłatę kosztów elewacji domu parafialnego.

12. Zachęcamy do nabywania Przewodnika, Gościa Niedzielnego i Małego Przewodnika. Jest też kalendarz ścienny o św. Andrzeju Boboli – cena 4 złote.