7 niedziela zwykła

1. We wtorek o 19.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I, gr. B i dla tych, którzy nie byli z gr. A.
  2. We wtorek po mszy św. dyżur pełni Zespół Caritas. Można też skorzystać z bezpłatnych porad radcy prawnego.
  3. W czwartek na godz. 16.00 zapraszamy seniorów na spotkanie przy pączku.
  4. W czwartek o godz. 1700 spotkanie Dzieci Bożych.
  5. W czwartek o 19.15 do wolontariatu młodzieżowego zapraszamy chętnych od 5 klasy SP do 3 klasy gimnazjum.
  6. W czwartek po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Radę duszpasterską.
  7. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.
  8. W sobotę o 1500 zbiórka ministrantów i kandydatów, zapraszamy tych, którzy zainteresowali się służbą.
  9. W następną niedzielę po mszy św. wieczornej modlitwa uwielbienia.
  10. Przypominamy, że w sanktuarium bł. Emunda Bojanowskiego w Luboniu gości ołtarz adoracji przeznaczony do Sanktuarium Matki Słowa w Kibeho w Rwandzie i trwa nieustanna adoracja w intencji pokoju.
  11. Młode małżeństwa i rodziny zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę, 26 lutego, o godz. 15.30 w salce parafialnej.
  12. „Mijają 72 lata od niezwykle dramatycznych wydarzeń, które były udziałem mieszkańców Junikowa. Pod koniec stycznia 1945 roku trwały tu zaciekłe walki pomiędzy nacierającymi żołnierzami sowieckimi a żołnierzami niemieckimi. Junikowianie byli świadkami przerażających scen walki, mordów. Przez wiele dni cierpieli głód i stale odczuwali zagrożenie ze strony żołnierzy, zwłaszcza sowieckich. Gromadzili się w piwnicach i tam modlili się do Boga o ocalenie. Mieszkaniec Junikowa, doktor habilitowany Adam Czabański, zgromadził wszystkie tamte wspomnienia mieszkańców naszej parafii. W efekcie powstała unikalna książka, którą można kupić po Mszy św. Książka kosztuje 25 zł. Cały dochód przeznaczony zostaje na postawienie dębowego krzyża na terenie naszej parafii. Książkę można nabyć także w następną niedzielę (27 II 2017), po każdej Mszy św.”
  13. Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem na nasze inwestycje oraz za wspieranie projektu Rodzina-rodzinie.
  14. Zachęcamy do nabywania prasy.