Boże Narodzenie – 25 grudnia 2014r.

1. Msze św. w święta  według porządku niedzielnego.

2.Bardzo serdecznie dziękuję za wykonanie nowego żłóbka. Ofiarodawcom choinek i tym, którzy je oprawili dziękuję za przygotowanie kościoła na święta.

3. W najbliższą niedzielę – święto Świętej Rodziny. W dniu tym dzieci z grupy misyjnej będą kolędować po naszej parafii razem z Siostrami Klaweriankami, prosimy o ich życzliwe przyjęcie.

4. Już dziś informujemy, że msza św. z nabożeństwem na zakończenie roku 31 grudnia będzie odprawiona o godz. 17.00, poprzedzi ją nowenna o godz. 16.30  W Nowy Rok nie będzie mszy św. o godz. 7.30.

5. Ponawiamy ogłoszenie dotyczące mieszkańców ulic:  Sieradzka numery parzyste od numeru 6, Giżycka numery 1, 1a, 1b, i 1c oraz Ziębicka 34, 34a, 36, i 36a. W normalnym rytmie kolędowym w Państwa mieszkaniach nie byłoby kolędy w tym roku. Jeśli Państwo sobie życzą tej wizyty /w dniach 25 – 31 I 2015/ prosimy o wrzucenie informacji do skarbony przy zakrystii do dnia 4 stycznia 2015r.

Plan kolędy został wywieszony i umieszczony na stronie internetowej. Zwracamy jednak uwagę, że może on ulec zmianie, dlatego prosimy o sprawdzenie aktualnego planu w niedzielę poprzedzającą odwiedziny.