Boże Narodzenie – 25 grudnia 2015r.

1. Msze św. w święta  według porządku niedzielnego.

2. Bardzo serdecznie dziękuję ofiarodawcom choinek i tym, którzy je oprawili. Dziękuję za przygotowanie kościoła na święta.

3. W okresie  kolędowym biuro parafialne będzie czynne tylko przed południem tzn. w poniedziałek i piątek od 9.00 do 10.00.

4. Już dziś informujemy, że msza św. z nabożeństwem na zakończenie roku 31 grudnia będzie odprawiona o godz. 17.00  natomiast nie będzie w Nowy Rok mszy św. o godz. 7.30.

5. Zwracamy uwagę szczególnie dzieciom odprawiającym nowennę I-wszych piątków miesiąca, że w styczniu I-wszy piątek przypada w Nowy Rok najważniejsze jest przyjęcie Komunii św. w tym dniu.

6. Ponieważ nie ma zgłoszonych chrztów w styczniu nie będzie katechezy chrzcielnej.

7. Ponawiamy ogłoszenie dotyczące mieszkańców ulic:  Sieradzka numery parzyste od numeru 6, Żmigrodzka nieparzyste od 11 do końca oraz Grunwaldzka 224 i 226. Jeśli Państwo sobie życzą odwiedzin duszpasterskich /23 lub 30 stycznia 2016r./ prosimy o wrzucenie informacji do skarbony przy zakrystii do dnia 3 stycznia 2016r.

8. Plan kolędy został wywieszony i umieszczony na stronie internetowej, zwracamy jednak uwagę, że może on ulec zmianie, dlatego prosimy sprawdzić aktualność planu w niedzielę poprzedzającą odwiedziny .