Boże Narodzenie

1. Msze św. w święta według porządku niedzielnego.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy ofiarodawcom choinek oraz tym, którzy je przywieźli i oprawili. Dziękuję za przygotowanie kościoła na święta.
  1. W II święto, Nowy Rok i uroczystość Objawienia Pańskiego o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przy żłóbku.
  1. We wtorek po świętach o godz. 10.30 spotkanie dzieci, które będą kolędować. Jeśli są jeszcze chętne dzieci mogą dołączyć.
  1. W czwartek o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci grających na flażoletach.
  1. W piątek Święto Świętej Rodziny, zapraszamy na mszę św. i modlitwę w intencji rodzin.
  1. Zbiórka ministrantów w sobotę 31 grudnia o godz. 10.00.
  1. W sobotę 31 grudnia msza św. wieczorna z nabożeństwem na zakończenie roku będzie odprawiona o godz. 17.00. Natomiast w Nowy Rok nie będzie mszy świętej o godz. 7.30.
  1. Biuro parafialne w tym tygodniu nieczynne /pilne sprawy po mszy św. o godz. 8.00/.
  1. Zachęcamy do nabywania prasy: Przewodnik Katolicki  i Gość Niedzielny.
  1. Od wtorku rozpoczniemy kolędę. W związku z tym ogłoszenie dotyczące mieszkańców ulic:  Sieradzka numery parzyste od numeru 6, oraz Giżyckiej 1,1a,1b,1c. Jeśli Parafianie tam mieszkający życzą sobie wizyty /w dniu 15 I 2017/ prosimy o wrzucenie informacji z nazwiskiem i dokładnym adresem do skarbony przy zakrystii do dnia 6 stycznia 2017r. Plan kolędy jest wywieszony i umieszczony na stronie internetowej. Zwracamy jednak uwagę, że może on ulec zmianie, dlatego prosimy o sprawdzenie aktualnego planu w niedzielę poprzedzającą odwiedziny.