I niedziela Wielkiego Postu – 9 marca 2014r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne:

a/ Droga Krzyżowa w piątek: o godz. 1800 – dla wszystkich; 1930– dla młodzieży

we wtorek o godz. 1800 – dla dzieci,

b/ Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.00, po nabożeństwie Msza święta.

2. W poniedziałek o  godz. 1900 spotkanie Zespołu Caritas.

3. Pragnących się włączyć w wolontariat misyjny zapraszamy w poniedziałek na godz. 1930 do biura parafialnego.

4. We wtorek o godz. 1900 odbiór strojów liturgicznych do I-szej Komunii.

5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 2-gich gimnazjum we wtorek o godz. 1930.

6. W środę po Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, trwają zapisy na turniej tenisa stołowego organizowany przez stowarzyszenie, więcej informacji na plakacie.

7. Spotkanie wspólnoty różańcowej w czwartek o godz. 16.00.

8. W tym tygodniu odbędą się katechezy dla dzieci komunijnych według ustalonego z rodzicami planu.

9. Spotkanie z Biblią w piątek po Mszy świętej.

10. Członków Rady duszpasterskiej proszę o odebranie materiałów w zakrystii, spotkanie rady planowane jest na poniedziałek 17 marca.

11. W przyszłą niedzielę przed kościołami w Polsce zbiórka na dzieła misyjne „Ad Gentes”.

12. Spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę do Fatimy i kolejna wpłata będą miały miejsce 26 marca o godz. 1915.

13. W okresie Wielkiego Postu składana jest danina diecezjalna na potrzeby Caritas, Arcybiskupiego Seminarium Duchownego oraz na funkcjonowanie instytucji centralnych Archidiecezji /muzeum, archiwum i inne/. Koperty na daninę są wyłożone przy wejściach. Prosimy o zrozumienie sprawy byśmy jako parafia mogli się z tego obowiązku względem diecezji wywiązać.

14.  Zachęcamy do nabywania prasy: Przewodnik Katolicki /płyta/ i Gość Niedzielny.