II niedziela adwentu

1. Trwa adwent. Zapraszamy na roraty od poniedziałku do piątku o godz. 1830 a w sobotę o godz. 800.
  2. Dzisiaj na godz. 1530 zapraszamy na spotkanie młode małżeństwa i rodziny.
  3. Dzisiaj na godz. 1930 zapraszamy na spotkanie uczestników Kursu Nowe Życie oraz wszystkich chcących zadbać o swój rozwój duchowy.
  4. We wtorek 12 grudnia przypada tradycyjnie w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Po mszy św. o godz. 800 do 12.30 czuwać będzie wspólnota różańcowa. Pragniemy zachęcić Parafian, by znaleźć „10 minut dla Jezusa”. Ma to być czas, w którym uklękniemy przed Najświętszym Sakramentem. Prosimy, by się zapisać na konkretną godzinę, aby nasza adoracja miała ciągłość. Listy są wyłożone z przodu kościoła obok konfesjonału.
  5. We wtorek i czwartek o godz. 1915 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas drugich.
  6. W środę po mszy św. spotkanie z Biblią.
  7. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej w czwartek o godz. 1600.
  8. W czwartek o godz. 1730 spotkanie „Kredkami do nieba”.
  9. W sobotę od godz. 900 odwiedziny chorych z sakramentami. Prosimy zgłaszać tych, którzy chcą przyjąć Komunię św. z racji świąt.
  10. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów a o 19.30 ministrantów seniorów.
  11. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki wigilijne oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary.
  12. Dzisiaj po mszach św. zbiórka na Kościół Katolicki na Wschodzie.
  13. Osoby zainteresowane wyjazdem zimowym dla młodzieży mogą w zakrystii odbierać karty zgłoszeń.
  14. Zachęcamy do nabywania prasy. Jest też kalendarz ścienny wydany przez Archiwum Archidiecezjalne.