II niedziela adwentu – 7 grudnia 2014r.

1.    Jutro święto Niepokalanego Poczęcia NMP msze św. o godz. 800; 1000; 1700 i 1830. Biuro parafialne będzie nieczynne.

2. Trwa adwent, zapraszamy na roraty. Roraty dla dzieci, od poniedziałku do piątku z wyjątkiem środy. W soboty roraty rano o 8.00. Od następnej soboty rozpoczniemy nasze rekolekcje adwentowe, nauki będzie głosił ks. dr Rafał Pajszczyk.

3. Zainteresowanych pielgrzymką do Santiago do Compostela, zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 8 grudnia po wieczornej mszy świętej.

4. Spotkanie Rady duszpasterskiej odbędzie się we wtorek 9 grudnia, po mszy św., materiały można pobrać ze strony archidiecezji lub z zakrystii.

5. We wtorek o godz. 1930 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas drugich gimnazjum. Zapisy dla klas pierwszych w środy od 1900-2000

6. W środę o 1800 nowenna do MBNP i św. Andrzeja Boboli. Prośby i podziękowania można składać do skarbony.

7. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich oraz pielgrzymujących do Ziemi Świętej.

8. W czwartek po Mszy św. zapraszamy na spotkanie z klerykiem Izaakiem Antwi-Boasiako z Ghany, który opowie o doświadczeniach Kościoła w Afryce. Jest to spotkanie przygotowawcze dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w wolontariacie misyjnym w Afryce w 2016 roku.

9. W piątek o 17.30 spotkanie misyjne dla dzieci. Ponieważ Siostra chce przygotować kolędników misyjnych, dlatego prosimy dzieci o liczny udział.

10. W piątek 12 grudnia przypada tradycyjnie w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy ją po mszy św. o godz. 8.00. Od godz. 13-tej czuwanie podejmą członkowie Żywego Różańca, na 17-tą zapraszam członków grup duszpasterskich. Postarajmy się tak zorganizować czas, by choć na chwilę zatrzymać się przed Jezusem wystawionym w monstrancji. Szczególnie zapraszamy tych, którzy mogą przyjść przed południem.

11. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej połączone z opłatkiem odbędzie się w następny czwartek 18 grudnia br.

12. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki wigilijne, świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz sianko. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary.

13. Dzisiaj po mszach św. zbiórka na Kościół Katolicki na Wschodzie. W następną niedzielę – drugą miesiąca – składka na koszty założonego ogrzewania.