II niedziela adwentu

1. Trwa adwent. Zapraszamy na roraty od poniedziałku do piątku o 18.30 a w soboty o 800.
  1. Od soboty 10 grudnia rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Nauki wygłosi ks.dr Adam Adamski COr.
  1. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych – grupa A.
  1. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej odbędzie się w tym miesiącu wyjątkowo w trzeci czwartek, czyli 15 grudnia.
  1. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 8.00; 10.00; 17.00 i 18.30. Msza św. wieczorna będzie ofiarowana w intencji wspólnoty „Różaniec rodziców za dzieci”. W naszej parafii jest grupa rodziców, która modli się codziennie dziesiątką różańca za swoje dzieci. Zachęcamy rodziców do modlitwy za swoje dzieci. Szczegóły w czwartek. Po mszy św. wieczornej udamy się w procesji światła do figury Matki Bożej. Od godz. 12.00 do 13.00 w tak zwanej godzinie łaski zachęcamy do nawiedzenia kościoła i modlitwy w ważnych dla nas intencjach.
  1. W czwartek o godz. 17.30 spotkanie „Dzieci Bożych” /prosimy, by dzieci przyniosły flażolety/.
  1. W czwartek po procesji /ok.19.30/zapraszamy uczniów od klasy piątej SP do trzeciej gimnazjum na spotkanie wolontariatu.
  1. W piątek o 17.30 spotkanie misyjne dla dzieci. Siostra chce przygotować kolędników misyjnych, dlatego prosimy dzieci o liczny udział.
  1. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki wigilijne oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom /13 i 6 zł/. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary.
  1. Dzisiaj po mszach św. zbiórka na Kościół Katolicki na Wschodzie. W następną niedzielę – drugą miesiąca – składka na koszty inwestycji i ogrzewania.
  1. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  1. Rada Osiedla Junikowo zaprasza na koncert „Filharmonii pod strzechą”, który odbędzie się w naszym kościele w niedzielę 11 grudnia o godz. 16.30. W programie „Cztery pory roku” Antonio Vivaldiego, arie oratoryjne Georga Friedricha Haendla, pieśni i muzyka organowa. Szczegóły na plakatach.
  1. W poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne, pilne sprawy można załatwić bezpośrednio po rannej mszy św.
  1. Zachęcamy do nabywania prasy.