II niedziela po Bożym Narodzeniu – 3 stycznia 2016r.

1. Dzisiaj od godz. 15.00 dzieci z naszej grupy misyjnej  będą kolędować z Siostrami Klaweriankami. Bardzo prosimy o życzliwe przyjęcie kolędników misyjnych.

2. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego, msze św. według porządku niedzielnego. Tradycyjnie będzie też można nabywać u ministrantów kadzidło i kredę. Ojcowie Oblaci będą też rozprowadzać kalendarze misyjne.

3. W święto Trzech Króli zapraszamy ministrantów z rodzicami na spotkanie opłatkowe o godz. 16.00.

4. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 10.30 będzie nam towarzyszył  chór parafialny Cantemus, po mszy św. zapraszamy do wspólnego kolędowania. Natomiast 17 stycznia w ramach kolędowania poznańskiego  o 19.15 wystąpi w naszym kościele  Chór Kameralny UAM pod dyr. Krzysztofa Szydzisza.

5. W styczniu biuro parafialne czynne tylko przed południem.

6. Do dzisiaj mieszkańcy ulic: Sieradzka numery parzyste od numeru 6, Żmigrodzka nieparzyste od 11 do końca oraz Grunwaldzka 224 i 226. jeśli sobie życzą odwiedzin duszpasterskich mogą wrzucić informację z nazwiskiem i adresem do skarbony przy zakrystii.

7. Plan kolędy  http://www.parafiajunikowo.archpoznan.pl/koleda/