II niedziela po Narodzeniu Pańskim – 4 stycznia 2014r.

1. Zapraszamy dzieci na kolędowanie przy żłóbku, dzisiaj i jutro o godz. 15.30 oraz w święto Trzech Króli po mszy św. o godz. 12.00.

2. Przypominamy, że katecheza chrzcielna będzie wyjątkowo jutro – w poniedziałek 5 stycznia – po wieczornej mszy świętej.

3. We wtorek uroczystość Objawienia Pańskiego, msze św. według porządku niedzielnego. Zbiórka na fundusz misyjny,  tradycyjnie będzie też można nabywać kadzidło i kredę.

4. W święto Trzech Króli zapraszamy ministrantów z rodzicami na spotkanie opłatkowe o godz. 16.00.

5. W czwartek o godz. 16.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

6. W piątek 9 stycznia o godz. 20.00 spotkanie dla zapisanych na pielgrzymkę na Ukrainę, jeśli są  jeszcze chętni to zapraszamy /wpłata 300 zł/.

7. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie kolędników misyjnych, a Siostrom Klaweriankom i rodzicom dzieci za ich przygotowanie. Kolejne spotkanie grupy misyjnej dzieci w piątek o godz. 17.30.

8. W styczniu biuro parafialne czynne tylko przed południem.

9. W następną niedzielę, 2-gą w miesiącu, zbierane ofiary przeznaczone będą na zapłatę kosztów założonego ogrzewania.

10. Przypominamy, że do dzisiaj mieszkańcy ulic: Sieradzkiej numery parzyste od numeru 6, Giżyckiej numery 1, 1a, 1b, i 1c oraz Ziębickiej 34, 34a, 36, i 36a, którzy życzą sobie kolędy, mogą złożyć do skarbony przy zakrystii informację z adresem i nazwiskiem.

11 Plan kolędy na najbliższy tydzień.