II Niedziela Wielkanocna – 12 kwietnia 2015r.

1. Przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego, zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia na godz. 15.00. Od dzisiaj rozpoczyna się też 71.Tydzień Miłosierdzia. Hasłem tygodnia są słowa: „Caritas dla rodzindy”. Przy tej okazji gorąco dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspierają potrzebujących. Szczególnie pragnę podziękować tym, którzy dzielą się swoim czasem i są zaangażowani w  Zespół Caritas.

2. W tym tygodniu spotkania przed bierzmowaniem dla młodzieży z klas drugich według ustalonego planu.

3. Spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę na Ukrainę, odbędzie się w środę 15 kwietnia br. o godz. 20.00. Prosimy o dokonanie pozostałej wpłaty i przyniesienie paszportu.

4. Zapraszamy młodych ludzi, którzy chcieliby grać i śpiewać – spotkanie powstającego zespołu w środę o 19.30 w salce.

5. W piątek po mszy św. zapraszamy na spotkanie z Biblią.

6. W sobotę nasz Oddział KSM-u świętuje 15-lecie swojego istnienia. Uroczystości rozpocznie msza św. o godz. 16.00.

7. Pragniemy w najbliższym czasie w naszej parafii rozpocząć spotkania nowego Kręgu Rodzin Domowego Kościoła. Jeśli są jeszcze małżeństwa, które się wahają to gorąco zachęcamy, by spróbować. Więcej informacji w zakrystii.

8. Planujemy pielgrzymkę parafialną do Kodnia, Sokółki, Świętej Wody i innych sanktuariów na wschodzie Polski. Termin 6-11 września br., koszt ok. 600 zł., więcej informacji i plan w zakrystii. Zapisy od następnej niedzieli.

9. Bóg zapłać za modlitwę, udział w pogrzebie i msze św. zamówione za śp. Ks. Kazimierza Wencla. W najbliższy czwartek wieczorem odprawimy mszę św. od naszej parafii.

10. Dziękujemy za składanie daniny diecezjalnej.