II niedziela wielkanocna

1. Przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia na godz. 15.00. Od dzisiaj rozpoczyna się też 74. Tydzień Miłosierdzia. Przy tej okazji gorąco dziękujemy tym, którzy dzielą się swoim czasem i są zaangażowani w  Zespół Caritas, zapraszamy nowych chętnych. Dzisiaj też zbiórka na dzieła miłosierdzia.
  2. W poniedziałek przeniesione święto Zwiastowania Pańskiego, które jest obchodzone jako Dzień Świętości Życia. Podczas mszy św. wieczornej możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Przypominamy zasady: – zgłoszenie się przed mszą św. i wypełnienie formularza – złożenie przyrzeczenia – codzienne odmówienie modlitwy i jednej dziesiątki różańca w intencji  nienarodzonego dziecka, którego życie jest zagrożone oraz ewentualne dobrowolne postanowienie./składka na Fundusz Ochrony Życia/
  1. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  2. W czwartek o 16.00 spotkanie Wspólnoty Różańcowej.
  3. W czwartek o 17.00 spotkanie „kredkami do nieba”.
  4. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.
  5. W sobotę o godz. 16.00 próba scholki.
  6. Nie będzie w tym tygodniu zbiórki ministrantów.
  7. Młode małżeństwa i rodziny zapraszamy na kolejne spotkanie w następną niedzielę na godz. 15.30.
  8. Za tydzień Niedziela Biblijna a zarazem Drugi Narodowy Dzień Czytania PISMA ŚWIĘTEGO . Będziemy czytać przed mszami św. List do Rzymian. Chętnych do przeczytania fragmentu zapraszamy do zakrystii.
  9. W niedzielę wyruszamy z pielgrzymką do Włoch, o godz. 4.45 msza św. w naszym kościele i wyjazd. Wcześniej pakujemy bagaże.
  10. W następną niedzielę gościć będziemy kleryków, którzy będą modlić się z nami o powołania a po mszach św. zbiorą ofiary na nasze seminarium.
  11. W następną niedzielę prosimy w zakrystii odbierać karty zgłoszeniowe na letni wyjazd dzieci i młodzieży.
  12. W najbliższym tygodniu są wolne ranne intencje.
  13. Bóg zapłać za składaną daninę diecezjalną.