II niedziela wielkanocna

1.  Przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego, zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia na godz. 15.00. Od dzisiaj rozpoczyna się też 72. Tydzień Miłosierdzia. Przy tej okazji gorąco dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami, także dzisiaj po mszach świętych, wspierają potrzebujących. Szczególnie pragniemy podziękować tym, którzy dzielą się swoim czasem i są zaangażowani w  Zespół Caritas.
  2. W poniedziałek przeniesione święto Zwiastowania Pańskiego, które jest obchodzone jako Dzień Świętości Życia, podczas mszy św. możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Informacje są wyłożone.
  3. We wtorek o 19.30 spotkanie młodzieży z klas III gimnazjum.
  4. W czwartek po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I-wszego czwartku miesiąca.
  5. W piątek będzie nieczynne biuro parafialne.
  6. W piątek o 17.00 kolejne spotkanie dziecięcej grupy misyjnej.
  7. Od dziś można dokonywać I wpłaty na pielgrzymkę do Strachociny i Dębowca. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
  8. Bóg zapłać za składaną daninę  diecezjalną. Koperty na daninę  są wyłożone przy wejściach. Za tydzień druga niedziela miesiąca, składka na nasze inwestycje.
  9. Można nabywać pamiątkowe szaliki wyprodukowane z inicjatywy Akcji Katolickiej z okazji 1050 rocznicy chrztu Polski. Polecamy je szczególnie udającym się na stadion.