II niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w tym tygodniu:
    a/ Droga Krzyżowa w piątek: o godz. 18.00 – dla wszystkich;
    o 19.15 dla młodzieży; we wtorek o godz. 18.00 – dla dzieci,
    b/ Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.00, po nabożeństwie Msza święta.
  2. Przy dekoracji wielkopostnej są wyłożone cytaty biblijne. Można zabrać jeden do domu i podczas modlitwy wsłuchać się co Bóg do mnie mówi. Jeśli ktoś pragnie jeszcze włączyć się w akcję „Woreczek ryżu”, może nabyć ryż wraz z ulotką informacyjną przy dekoracji wielkopostnej.
  3. Katechezy dla dzieci komunijnych w poniedziałek, środę, czwartek o godz. 1700 oraz sobotę o godz. 1100 według ustalonego planu.
  4. W poniedziałek po mszy św. spotkanie Zespołu Caritas.
  5. We wtorek o 19.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I gimnazjum, grupa B oraz ci, którzy nie byli z grupy A.
  6. W czwartek o godz. 1700 spotkanie Dzieci Bożych.
  7. Spotkanie z Biblią w piątek po Mszy świętej.
  8. W tym tygodniu nie będzie zbiórki ministrantów i kandydatów.
  9. Spotkanie mam z dziećmi w tym tygodniu we wtorek i czwartek od 900 do 1200 w salce pod probostwem.
  10. W tym tygodniu biuro parafialne w środę będzie czynne tylko od 1900 do 2000.
  11. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbiórka ofiar na dzieła misyjne.
  12. Dziękujemy za składanie daniny. Koperty są wyłożone przy wyjściach.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy. Można też nabyć w cenie 8 zł książeczkę o Fatimie wydaną z okazji 100-lecia objawień oraz ponownie książkę p. Adama Czabańskiego ze wspomnieniami mieszkańców Junikowa.
  14. Od 1 września 2017 r. rozpoczyna działalność Szkoła Podstawowa nr 72 przy ulicy Newtona 2 (vis- a -vis Tesco), w której utworzone zostaną klasy pierwsze, czwarte i siódme: ogólne, sportowe i dwujęzyczne. Dyrekcja i nauczyciele zapraszają Rodziców i Uczniów na Drzwi Otwarte 15 marca 2017 r. o godzinie 18.00.