II niedziela zwykła

1. Dzisiaj o godz. 1730 zapraszamy na kolędowanie. Gospodarzem będzie nasz chór. Ponadto wystąpi: Chór „Cantus Familiaris” z Chludowa.
  2. We wtorek po mszy św. spotkanie Zespołu Caritas. Można też skorzystać z porad prawnika.
  3. W czwartek o 1700 spotkanie dla dzieci „Kredkami do nieba”.
  4. W czwartek rozpoczynamy Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji.
  5. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów.
  6. Biuro parafialne w styczniu czynne tylko w poniedziałek i piątek   od 900 do 1000. Pilne sprawy można załatwić po mszy św. o godz. 800.
  7. Na stronie internetowej zostały podane terminy spotkań dla kandydatów do bierzmowania na drugie półrocze. Zwracamy uwagę, że w lutym ze względu na ferie nie ma podziału na grupy, a obecność jest konieczna. http://www.parafiajunikowo.archpoznan.pl/bierzmowanie/
  8. Caritas Archidiecezji Poznańskiej serdecznie zaprasza Babcie i Dziadków, Wnuczki, Wnuków i całe Rodziny do wspólnej modlitwy z okazji Ich święta. W piątek 19 stycznia 2018 r. o godzinie 1800 w katedrze dbędzie się Msza Święta, której przewodniczyć będzie Ksiądz Biskup Grzegorz Balcerek. Po Eucharystii wspólne kolędowanie.
  9. Caritas Archidiecezji organizuje ferie zimowe dla dzieci. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń Caritas.
  10. W przyszłą niedzielę zbiórka na Radio Emaus.
  11. Dziękujemy za życzliwe przyjecie Kolędników misyjnych i złożone za ich pośrednictwem ofiary /704 zł/ dla dzieci w Syrii i Libanie.
  12. Informujemy, że organizujemy pielgrzymkę w Kotlinę Kłodzką w dniach 17 do 21 czerwca br. do sanktuariów w Bardzie Śląskim, Wambierzycach i na Górze Iglicznej. Więcej informacji i zapisy od następnej niedzieli.