III niedziela adwentu – 13 grudnia 2015r.

1.     Wykorzystajmy jak najlepiej pozostały czas adwentu, by Boże Narodzenie było dla nas rzeczywistym spotkaniem z Chrystusem. Zapraszamy na roraty. Roraty dla dzieci, od poniedziałku do piątku z wyjątkiem środy. W soboty roraty o godz. 800.

2.   Okazja do spowiedzi z racji zbliżających się świąt będzie w sobotę od godz. 16.30 do mszy św. i w przyszłym tygodniu. Na poniedziałek 21 grudnia planujemy nabożeństwo pokutne.

3.   Dzisiaj po wieczornej mszy św. zapraszamy na kolejną modlitwę uwielbienia.

4.  W poniedziałek o 16.30 w ramach spotkania tych, „którzy mają czas” odbędzie się prelekcja p. fizjoterapeutki na temat zdrowia.

5.   We wtorek o godz. 19.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych gimnazjum.

6.  W piątek o 17.00 próba kolędników misyjnych.

7.   Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

8.  Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem na Kościół Katolicki na Wschodzie oraz za przygotowane prezenty dla dzieci i przyniesioną żywność. Dziękujemy też za podjęcie adoracji w sobotę.

9.  Zachęcamy do nabywania prasy.

10. Zbliża się czas kolędy, w związku z tym ogłoszenie dotyczące mieszkańców ulic:  Sieradzka numery parzyste od numeru 6, Grunwaldzka 224 i 226, oraz Żmigrodzka nieparzyste od 11 do końca. W normalnym rytmie kolędowym w Państwa mieszkaniach nie byłoby kolędy w tym roku. Jeśli Państwo sobie życzą wizyty /w dniach 23 lub 3o I 2016/ prosimy o wrzucenie informacji z nazwiskiem i dokładnym adresem do skarbony przy zakrystii do dnia 3 stycznia 2016r.