III niedziela adwentu – 14 grudnia 2014r.

1.  Trwa adwent. Wykorzystajmy jak najlepiej ten czas, by Boże Narodzenie było dla nas rzeczywistym spotkaniem z Chrystusem.

• Rekolekcje trwać będą do środy. Msze św. z naukami o 1000 i 1830 w związku z tym nie będzie w te dni mszy św. o godz. 800.
  • Dzieci na roraty ze względu na rekolekcje zapraszamy w tym tygodniu tylko w czwartek i piątek na 1830, w sobotę roraty rano o 800.
  • Okazja do spowiedzi z racji zbliżających się świąt będzie w sobotę od godz. 1600 do mszy św.

2. W środę o godz. 1800nowenna do Matki Bożej.

3. W czwartek o godz. 1600 spotkanie opłatkowe wspólnoty różańcowej.

4. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki, sianko i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

5. Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem na Kościół Katolicki na Wschodzie oraz za przygotowane prezenty dla dzieci i przyniesioną żywność.

6. Zbliża się czas kolędy, w związku z tym ogłoszenie dotyczące mieszkańców ulic:  Sieradzka numery parzyste od numeru 6, Giżycka numery 1, 1a, 1b, i 1c oraz Ziębicka 34, 34a, 36, i 36a. W normalnym rytmie kolędowym w Państwa mieszkaniach nie byłoby kolędy w tym roku. Jeśli Państwo sobie życzą tej wizyty /w dniach 25 – 31 I 2015/ prosimy o wrzucenie informacji z nazwiskiem i dokładnym adresem do skarbony przy zakrystii do dnia 4 stycznia 2015r.