III niedziela adwentu

1. Gorąco zachęcamy do udziału w roratach, które są odprawiane  od poniedziałku do piątku o 630. W te dni nie ma mszy św. o godz. 800. Dzieci zapraszamy na roraty w poniedziałek, wtorek i czwartek na 1830.
  2. Okazja do spowiedzi: – w poniedziałek, środę i piątek od 1700 do 1830 – we wtorek i czwartek od 1900 do 2000 – w sobotę od 1430 do 1830.
  3. W związku ze spowiedzią w środę, biuro parafialne czynne tylko od 1915-2000. Zapraszamy wszystkich, którzy mają jakieś sprawy, a mogą korzystać tylko w godzinach popołudniowych, bo od świąt do końca stycznia biuro będzie czynne tylko w godzinach porannych.
  4. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  5. W Wigilię 24 grudnia, podczas rorat o godz. 630 uroczyste zakończenie Duchowej Adopcji podjętej w marcu.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki wigilijne oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  7. Na porannych roratach w tym tygodniu jest kilka wolnych intencji.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem na Kościół Katolicki na Wschodzie. Dziękujemy też bardzo serdecznie za przygotowanie paczek świątecznych oraz wypełnienie tytek charytatywnych.
  9. Niebawem zostanie wywieszony i umieszczony na stronie internetowej plan kolędy. Kolędę rozpoczniemy 27 grudnia od ul. Międzyborskiej nr 2 – 14.
  10. Nie ma już miejsc na pielgrzymkę parafialną, można się zapisać tylko na listę rezerwową.
  11. Tych, którzy jeszcze nie dołączyli do spotkań w domowych grupach Newpastoral gorąco zachęcamy, tym bardziej, że docierają do nas bardzo pozytywne głosy ze spotkań.