III niedziela wielkanocna

1. Dziś modlimy się o powołania, a po mszach św. zbierane będą ofiary na nasze seminarium. 22 kwietnia odbędzie się Zjazd Członków Towarzystwa Przyjaciół Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. O godz. 10.00 Msza św. w katedrze, następnie spotkanie w seminarium.
  2. Młode małżeństwa i rodziny zapraszamy na kolejne spotkanie – dzisiaj na godz. 15.30.
  3. Również dzisiaj po mszy św. wieczornej spotkanie grupy „Duchowego wzrostu”.
  4. W zakrystii po mszach św. prosimy odbierać karty zgłoszeniowe na letni wyjazd dzieci i młodzieży.
  5. W czwartek o 17.00 spotkanie „kredkami do nieba”.
  6. W piątek będzie nieczynne biuro parafialne.
  7. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów.
  8. Bóg zapłać za składaną daninę diecezjalną, ofiary na Caritas i na nasze inwestycje.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy. Przy wyjściach jest też wyłożone bezpłatne pismo Głos Caritas przedstawiające działalność Caritas.