III niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy Parafian do udziału w nabożeństwach pasyjnych:     a/ Droga Krzyżowa w piątek: o godz. 1800 – dla wszystkich;  o 1930 dla młodzieży;     we wtorek o godz. 1800 – dla dzieci,     b/ Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1600, po nabożeństwie Msza święta.
  2. Zachęcamy do włączenia się w akcję „woreczek ryżu”, ryż z informacją o akcji można nabywać przy dekoracji.
  3. Dzisiaj o godz. 1500 kolejne spotkanie młodych małżeństw i rodzin.
  4. Dzisiaj po mszy św. godz. 1830 spotkanie grupy „duchowego wzrostu”.
  5. W tym tygodniu odbędą się katechezy dla dzieci komunijnych według podziału na grupy. Rodziców, którzy nie zapisali swoich dzieci prosimy, by zrobili to dzisiaj po mszach świętych.
  6. We wtorek i czwartek o 1915 spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klas siódmych.
  7. W czwartek o godz. 1700 spotkanie dla dzieci „Kredkami do nieba”.
  8. Spotkanie wspólnoty różańcowej w czwartek o godz. 1600.
  9. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.
  10. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów.
  11. W sobotę o godz. 1600 próba scholki.
  12. Od soboty 10 marca do środy 14 marca przeżywać będziemy nasze parafialne rekolekcje.
  13. Od następnej niedzieli będzie można nabywać paschaliki.
  14. Dziękujemy za składanie daniny. Koperty są wyłożone przy wyjściach.
  15. Wzakrystii przyjmujemy  zapisy na pielgrzymkę w Kotlinę Kłodzką.
  16. Organizujemy parafialny wyjazd letni dla dzieci i młodzieży od 18 do 22 lipca do ośrodka w Chmielnie. W programie skansen Szymbark, Kościerzyna, zamek w Bytowie, muzeum Exploseum, Kartuzy i inne. Koszt 450 zł. Zapisy i więcej informacji w zakrystii do 18 marca.
  17. Tak jak w roku ubiegłym zachęcamy dzieci, by z pomocą dorosłych przygotowały palmy do ozdoby kościoła. Palmy przynosimy do piątku 23 marca.
  18. Za tydzień druga niedziela miesiąca, ofiary na nasze inwestycje oraz ogrzewanie kościoła.
  19. W sobotę 24 marca odbędzie się kolejne Misterium Męki Pańskiej na Cytadeli. Jeśli ktoś chce wziąć udział w „Tłumie Żydowskim” jako aktor i przeżyć Misterium od wewnątrz można się zgłosić.
  20. Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 72 przy ul. Newtona 2 zapraszają na Drzwi Otwarte, które odbędą się 7 marca o godz. 1800.