IV niedziela adwentu

1. Dzisiaj WIGILIA Bożego Narodzenia. Nie będzie mszy św. wieczornej. Zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wieczerzy wigilijnej. Niech wigilijnej wieczerzy towarzyszy modlitwa, lektura Pisma św., łamanie się opłatkiem i wspólny śpiew kolęd.
  2. Pasterka o godz. 22.00 i 24.00. Msze św. w I-sze i II-gie święto  według porządku niedzielnego.
  3. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy uczestniczącym w roratach, ofiarodawcom choinek oraz tym, którzy je przywieźli i oprawili. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu kościoła na święta.
  5. W II święto po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci przy żłóbku ze śpiewem kolęd.
  6. W następną niedzielę Święto Świętej Rodziny a zarazem ostatni dzień roku. Wieczorna msza św. z nabożeństwem na zakończenie roku zostanie odprawiona o godz. 17.00.
  7. W czwartek wspomnienie Młodzianków z Betlejem. Zapraszamy na dziękczynienie za Duchową Adopcję tych, którzy ją podjęli 25 marca.
  8. Biuro parafialne w tym tygodniu nieczynne /pilne sprawy można załatwić po mszy św. o godz. 8.00/.
  9. Zbliża się czas kolędy, w związku z tym ogłoszenie dotyczące mieszkańców ulic:  Żmigrodzka numery nieparzyste, Sieradzka numery parzyste od numeru 6, Grunwaldzka nr 224 i 226, Przepiórcza od 1 do 19 oraz Giżycka 1,1a,1b,1c. Jeśli Parafianie tam mieszkający życzą sobie wizyty /w dniach 27 i 28 I 2018/ prosimy o wrzucenie informacji z nazwiskiem i dokładnym adresem do skarbony przy zakrystii do dnia 7 stycznia 2018r. Plan kolędy został wywieszony i umieszczony na stronie internetowej. Zwracamy jednak uwagę, że może on ulec zmianie, dlatego prosimy o sprawdzenie aktualnego planu w niedzielę poprzedzającą odwiedziny. W tym roku nie odwiedzimy Parafian mieszkających przy ul. Międzyborskiej.
  10. Plan kolędy http://www.parafiajunikowo.archpoznan.pl/koleda/