IV niedziela adwentu – 21 grudnia 2014r.

1. W poniedziałek i wtorek o godz. 18.30 ostatnie roraty. Okazja do spowiedzi w poniedziałek i wtorek od 17.00 do mszy świętej.

2. W środę WIGILIA Bożego Narodzenia. Nie będzie mszy św. wieczornej. Zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wieczerzy wigilijnej. To także niezwykła okazja do pojednania i scalenia naszych rodzin. Niech wigilijnej wieczerzy towarzyszy wspólna modlitwa, lektura Pisma św., łamanie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd.

3. Pasterka o godz. 22.00 i 24.00. Msze św. w I-wsze i II-gie święto  według porządku niedzielnego.

4. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki, sianko i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

5. Zachęcamy do nabywania prasy: Przewodnik Katolicki  i Gość Niedzielny /podwójne numery świąteczne/.

6. Pielgrzymka na Ukrainę odbędzie się w planowanym terminie, są jeszcze wolne miejsca. Spotkanie organizacyjne z pierwszą wpłatą odbędzie się w piątek 9 stycznia.

7. Zbliża się czas kolędy, w związku z tym ponawiamy ogłoszenie dotyczące mieszkańców ulic:  Sieradzka numery parzyste od numeru 6, Giżycka numery 1, 1a, 1b, i 1c oraz Ziębicka 34, 34a, 36, i 36a. W normalnym rytmie kolędowym w Państwa mieszkaniach nie byłoby kolędy w tym roku. Jeśli Państwo sobie życzą tej wizyty /w dniach 25 – 31 I 2015/ prosimy o wrzucenie informacji do skarbony przy zakrystii do dnia 4 stycznia 2015r.

Plan kolędy został wywieszony i umieszczony na stronie internetowej. Zwracamy jednak uwagę, że może on ulec zmianie, dlatego prosimy o sprawdzenie aktualnego planu w niedzielę poprzedzającą odwiedziny.