IV niedziela adwentu

1. Jutro WIGILIA Bożego Narodzenia, o godz. 630 ostatnie roraty. Zapraszamy na dziękczynienie za Duchową Adopcję tych, którzy ją podjęli 25 marca. Nie będzie mszy św. wieczornej. Zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wieczerzy wigilijnej. Niech wigilijnej wieczerzy towarzyszy modlitwa, lektura Pisma św., łamanie się opłatkiem i wspólny śpiew kolęd.
  2. Pasterka o godz. 22.00 i 24.00. Zwracamy uwagę, że w pierwsze święto nie będzie mszy św. o godz. 7.30, pozostałe Msze św. w I-sze i II-gie święto  według porządku niedzielnego.
  3. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki wigilijne oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy uczestniczącym w roratach, ofiarodawcom choinek oraz tym, którzy je przywieźli i oprawili. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu kościoła na święta.
  5. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne tylko w piątek.
  6. W niedzielę 30 XII o godz. 1140 spotkanie dla dzieci przy żłóbku ze śpiewem kolęd.
  7. W niedzielę 30 stycznia będą kolędować Kolędnicy Misyjni i zbierać ofiary dla dzieci w Rwandzie. Prosimy o ich życzliwe przyjęcie.
  8. Plan kolędy został wywieszony i umieszczony na stronie internetowej. Zwracamy jednak uwagę, że może on ulec zmianie, dlatego prosimy o sprawdzenie aktualnego planu w niedzielę poprzedzającą odwiedziny. W tym roku nie odwiedzimy Parafian mieszkających przy ulicach: Dobrodzieńskiej, Jawornickiej, Grunwaldzkiej numery 224 i 226, Raszkowskiej, Pogorzelskiej, Sieradzkiej numery parzyste od 6 do końca, Świebodzińskiej numery 1abcd i 3abcde i Żmigrodzkiej numery nieparzyste.

W najbliższych dniach kolęda na ul. Międzyborskiej:

Czwartek 27 XII              Ks.1   – nr  2 –  6          Ks.2  –  nr 8 – 14

Początek

godz.1600

Piątek 28 XII                     Ks.1  – nr  16 – 22        Ks.2 –  nr 24 – 28
Sobota, 29 XII                   Ks.1  – nr  43 – 47        Ks.2 –  nr 49 – 51 godz.1400
Niedziela 30 XII                Ks.1  – nr  1a – 41a      Ks.2 –  nr 1 – 41 godz.1500
Środa 2 I                            Ks.1  – nr  55 – 59        Ks.2 –  nr 61 – 65 godz.1600
  1. Tych, którzy jeszcze nie dołączyli do spotkań w domowych grupach Newpastoral – ulotki są wyłożone, informacje są też na naszej stronie internetowej.