IV niedziela wielkanocna – 11 maja 2014r.

1. Dzisiaj o godz. 1530 wyruszy z placu im. Adama Mickiewicza do Katedry Archidiecezjalny Marsz dla Życia pod hasłem „Zrób krok!”. Od godz. 1330 organizatorzy zapraszają na festyn rodzinny na pl. im. A. Mickiewicza. Zachęcamy do uczestnictwa w Marszu całymi rodzinami, aby bronić wartości życia rodzinnego.

2. Zapraszamy na – nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1800 i Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej o godz. 21.00. We wtorek wspomnienie Matki Bożej z Fatimy. W tym dniu szczególnie zapraszamy do udziału we mszy św. i nabożeństwach. Przy wyjściach są wyłożone informatory o nabożeństwie I-szych sobót, można je zabrać.

3. W piątek przeżywać będziemy uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona naszej parafii i naszej ojczyzny. Uroczystą sumę odpustową w piątek o godz. 18.30 odprawi ks. Janusz Molewski, po mszy św. procesja eucharystyczna. Prosimy o asystę a dziewczynki o sypanie kwiatków.

4. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas drugich.

5. Przypominamy, że we wtorki w godz. 1900-1930 dyżur pełni Zespół Caritas. Mogą się zgłaszać osoby będące w trudnej sytuacji, jak również chętni do pomocy.

6. W środy o 18.00 odprawiamy nowennę do MBNP, zachęcamy do składania próśb i podziękowań.

7. W środę o 19.15 ostatnie spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką do Fatimy.

8. W czwartek o godz. 16.00 spotkanie seniorów.

9. W tym tygodniu w poniedziałek i czwartek o godz. 19.00 odbędą się próby dzieci przed pierwszą komunią.

10. Od dziś w zakrystii przyjmujemy zapisy na parafialną pielgrzymkę do Łagiewnik, Wadowic, Zakopanego i innych miejsc, więcej informacji w gablotach. Koszt około 410 zł.. Organizowany jest również jednodniowy wyjazd, w sobotę 31 maja, do sanktuarium MB Pocieszenia w Borku. Zapisy również w zakrystii.

11. Dziękujemy za składanie daniny diecezjalnej i za ofiary na nasze Seminarium Duchowne, klerycy zebrali około 2400 zł.