IV niedziela wielkanocna

1. Dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania – módlmy się za powołanych do służby w Kościele. Dziś odbywa się na Ostrowie Tumskim spotkanie TP ASD, w którym uczestniczą również nasi parafianie.
  2. W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski.
  3. We wtorek imieniny ks. Proboszcza. Zapraszam wszystkich na wieczorną Mszę św. w intencji pasterza naszej parafii. Po Mszy będzie okazja do indywidualnego składania życzeń.
  4. W środę po mszy św. wieczornej w salce pod probostwem spotkanie Rady duszpasterskiej i wszystkich, którzy pragną się włączyć w przygotowanie „imienin parafii”. Zapraszamy każdego, kto chce się podzielić swoim talentem z naszą wspólnotą parafialną.
  5. W czwartek o 17.00 spotkanie „kredkami do nieba”.
  6. W piątek o 18.00 KSM zaprasza młodzież (od 7 kl. do końca studiów) na podchody związane z historią Junikowa i naszej parafii. Zapisy indywidualne lub drużynowe do środy 25-go w zakrystii. Dla zwycięzców nagrody.
  7. W sobotę 28 kwietnia w Sanktuarium MB Pocieszenia w Szamotułach odbędzie się  rejonowe spotkanie wspólnoty różańcowej. Wyjazd o godz. 900 powrót ok 1500.
  8. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów.
  9. W przyszłą niedzielę poświęcimy naszą uwagę wyjazdowi Parafialnego Wolontariatu Misyjnego do Etiopii. Będzie można również wesprzeć ten projekt swoimi ofiarami.
  10. Przypominamy o spotkaniach indywidualnych kandydatów do bierzmowania według zapisów. Kl. II poniedziałek 23.04 i kl. III czwartek 26.04. Osoby, które nie przyszły na zadeklarowany termin oraz te, których nie było na odnowieniu przyrzeczeń chrzcielnych proszone są o ponowne lub pierwsze ustalenie spotkania.
  1. Bóg zapłać za składaną daninę diecezjalną oraz ofiary na Seminarium (zebraliśmy 3347,65 zł).