IV Niedziela Wielkiego Postu – 15 marca 2015r.

1. Przeżywamy rekolekcje wielkopostne, nauki dziś na wszystkich mszach św. oraz w poniedziałek, wtorek i środę na mszach o godz. 1000 i 1830. Gorąco zapraszamy do skorzystania z tego czasu łaski.  W dni rekolekcyjne nie będzie mszy św. o godz. 8.00.

2. We wtorek po mszy św. wieczornej ok. godz. 19.30 w ramach naszych rekolekcji odprawimy nabożeństwo pokutne z możliwością spowiedzi.

3. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w tym tygodniu:

a/ Droga Krzyżowa w piątek: o godz. 1800 – dla wszystkich;   o 19.30 dla młodzieży a we wtorek o godz. 1800 – dla dzieci,

b/ Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1600, po nabożeństwie Msza święta.

4. W poniedziałek na godz. 16.30 zapraszamy tych, którzy mają czas  i chcą go spędzić razem.

5. Spotkania młodzieży z klas pierwszych gimnazjum  przygotowującej się do bierzmowania we wtorek o 19.30.

6. Zapraszamy młodych ludzi, którzy chcieliby grać i śpiewać – spotkanie powstającego zespołu w środę o 19.30 w salce.

7. Katechezy dla dzieci komunijnych w poniedziałek, środę  i czwartek według ustalonego planu.

8. W czwartek uroczystość św. Józefa. Zapraszamy na mszę św o godz. 18.30.

9. Spotkanie dziecięcej grupy misyjnej w najbliższy piątek o 17.30.   Dzieci z kółka misyjnego z pomocą Siostry wykonały kartki  świąteczne i będą je rozprowadzać po mszach o 10.30 i 12.00.  Ofiary są przeznaczone na pomoc dzieciom w Zambii.

10. Spotkanie z Biblią w piątek po mszy świętej.

11. Przy wyjściu z kościoła można nabywać świece wielkanocne tzw.  Paschaliki oraz baranki.

12. Bóg zapłać za składanie daniny diecezjalnej i za ofiary składane  w poprzednią niedzielę na prace remontowe.