IV niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy rekolekcje wielkopostne. Nauki dziś na wszystkich mszach św. oraz w poniedziałek, wtorek i środę na mszach o godz. 10.00 i 18.30. Od poniedziałku do środy nie będzie mszy św. o godz. 8.00. We wtorek po mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo pokutne z możliwością spowiedzi do godz. 20.30.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w tym tygodniu:
    a/ Droga Krzyżowa w piątek: o godz. 18.00 – dla wszystkich;
    o 19.15 dla młodzieży; we wtorek o godz. 18.00 – dla dzieci,
    b/ Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.00, po nabożeństwie Msza święta.
  3. W czwartek o godz. 1700 spotkanie Dzieci Bożych.
  4. W piątek po Mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.00 msza z nabożeństwem do Niepokalanego Serca Maryi, od godz. 9.30 odwiedzimy chorych z sakramentami. Nie będzie już odwiedzin przed świętami, prosimy zgłosić nowych chorych.
  6. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę 1 kwietnia po wieczornej mszy świętej.
  7. W sobotę o godz. 15.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  8. W sobotę o godz. 16.00 próba scholki.
  9. Młode małżeństwa i rodziny zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w salce parafialnej.
  10. Spotkanie mam z dziećmi w tym tygodniu we wtorek i czwartek od 900 do 1200 w salce pod probostwem.
  11. W następną niedzielę po mszy św. wieczornej modlitwa uwielbienia.
  12. Przy wyjściu z kościoła można nabywać świece wielkanocne tzw.  paschaliki oraz baranki. Podobnie jak przed Bożym Narodzeniem gorąco  prosimy o zabranie i wypełnienie „Tytek charytatywnych”. Prosimy o przyniesienie  tytek w następną niedzielę.
  13. Dziękujemy za składanie daniny. Koperty są wyłożone w wyjściach. W następną niedzielę przy wyjściach zbierać będziemy ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.
  14. Zachęcamy do nabywania prasy. Do Przewodnika dołączona jest kolejna książeczka z cyklu 5 minut z Bogiem.
  15. Zapraszamy dzieci do przygotowania palm na Niedzielę Palmową. To nie jest konkurs na najwyższą palmę ale najpiękniejszą. Prosimy rodziców i dziadków, by pomogli dzieciom i wnukom. Ponieważ chcemy palmami udekorować kościół, dlatego trzeba je przynieść od niedzieli 2 do piątku 7 kwietnia z dołączoną karteczką z imieniem i nazwiskiem.