Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 stycznia 2016r.

1. Przeżywamy święto Chrztu Pańskiego, warto na nowo w tym szczególnym roku 1050 rocznicy Chrztu Polski uświadomić sobie łaskę i zobowiązania wynikające z przyjęcia tego sakramentu.

2. W środę o godz. 18.00 nowenna do MBNP, zachęcamy do składania próśb i podziękowań.

3. W środę 13 stycznia po mszy św. wieczornej spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i Akcji Katolickiej.

4. W czwartek o godz. 16.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

5. W sobotę 16 stycznia Ks. Kanonik obchodzi swoje imieniny. Msze św. w intencji dostojnego solenizanta zamówione przez Parafian i Stowarzyszenia oraz przez Żywy Różaniec zostaną odprawione w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

6. W następną niedzielę 17 stycznia w ramach kolędowania poznańskiego  podczas mszy św. wieczornej z koncertem o 19.15 wystąpi w naszym kościele  Chór Kameralny UAM, pod dyr. p. prof. Krzysztofa Szydzisza.

7. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie kolędników misyjnych, a Siostrom Klaweriankom i rodzicom dzieci za ich przygotowanie.

8. W styczniu biuro parafialne czynne tylko przed południem.

9. Plan kolędy http://www.parafiajunikowo.archpoznan.pl/koleda/