Niedziela Chrztu Pańskiego – 11 stycznia 2015r.

1. Przeżywamy święto Chrztu Pańskiego, warto na nowo uświadomić sobie łaskę i zobowiązania wynikające z przyjęcia tego sakramentu.

2. W środę o godz. 18.00 nowenna do MBNP, zachęcamy do składania próśb i podziękowań.

3. W środę 14 stycznia po mszy św. wieczornej spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Rodz. Kat. i Akcji Katolickiej.

4. W piątek 16 stycznia Ks. Kanonik obchodzi swoje imieniny, msza św. w intencji dostojnego solenizanta zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

5. W następną niedzielę 18 stycznia o godz. 17-tej odbędzie się kolejne kolędowanie, gospodarzem koncertu jest nasz chór parafialny Cantemus, ponadto wystąpią: chór par. św. Mateusza z Poznania i chór par. Farnej z Poznania. Serdecznie zapraszamy.

6. W styczniu biuro parafialne czynne tylko przed południem.

7. W związku z remontem salek w dolnym kościele spotkania KSM będą się odbywać w salce pod probostwem.