Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj po południu kolędować będą Kolędnicy Misyjni. Prosimy o ich życzliwe przyjecie. Pojawią się w okolicach ulic: Nowosolska, Twardogórska, Strzelińska.
  2. Dzisiaj po wieczornej mszy św. spotkanie wspólnoty duchowego wzrostu.
  3. W czwartek o godz. 1600 spotkanie Wspólnoty Różańcowej.
  4. W czwartek o 1700 spotkanie dla dzieci „Kredkami do nieba”.
  5. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów.
  6. W następną niedzielę po mszy św. o godz. 1200 dzieci z Przedszkola przedstawią JASEŁKA.
  7. W następną niedzielę 14 stycznia o godz. 1730 zapraszamy na kolędowanie. Gospodarzem będzie nasz chór. Ponadto wystąpi: chór „Cantus Familiaris” z Chludowa.
  8. We wtorek 16 stycznia ks. Kanonik obchodzi swoje imieniny. Msza św. w intencji solenizanta zamówiona przez Parafian i Stowarzyszenia zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 1030, natomiast od Żywego Różańca msza św. w najbliższy czwartek wieczorem.
  9. Biuro parafialnew styczniu czynne tylko w poniedziałek i piątek od 900 do 1000. Pilne sprawy można załatwić po mszy św. o godz. 800.
  10. Tak jak zapowiadaliśmy od tego roku w każdy drugi piątek miesiąca z myślą o tych, którzy nie zdążyli zamówić intencji, bądź zależy im na wcześniejszym terminie odprawiać będziemy mszę św. zbiorową w kilku intencjach. Kościół dopuszcza taką możliwość.
  11. Zmarł ks. Marian Biesiada, który był wikariuszem w naszej parafii w latach 1980-86, a ostatnio proboszczem w Słupi pod Kępnem. Mszę św. za zmarłego odprawimy w najbliższy piątek.
  12. Dzisiaj ostatni termin, w którym osoby zainteresowane z wymienianych wielokrotnie ulic mogą do skarbony przy zakrystii wrzucić zaproszenie na kolędę.
  13. Dzisiaj o godz. 2000 w Drugim Programie Telewizji Polskiej transmitowany będzie na żywo Charytatywny Koncert Kolęd „Rodzina Rodzinie. Pomoc dla Aleppo” .