Niedziela Świętej Rodziny – 28 grudnia 2014r.

1. Dzisiaj święto Świętej Rodziny. Dzieci z grupy misyjnej będą kolędować po naszej parafii razem z Siostrami Klaweriankami, prosimy o ich życzliwe przyjęcie.

2. Msza św. z nabożeństwem na zakończenie roku 31 grudnia będzie odprawiona o godz. 17.00 poprzedzi ją nowenna  o godz.16.30.

3. W czwartek Nowy Rok – uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi a zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Nie będzie mszy św. o godz. 7.30, pozostałe msze św. według porządku niedzielnego.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:

w piątek od 17.00 okazja do spowiedzi, a po mszy św. nabożeństwo wynagradzające do Bożego Serca,

w sobotę o godz. 8.00 msza św. z nabożeństwem ku czci Niepokalanego Serca Maryi,

– nie będzie w tym miesiącu odwiedzin chorych.

5. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych planujących chrzest swoich dzieci w styczniu będzie wyjątkowo w poniedziałek 5 stycznia po wieczornej mszy świętej.

6. Przypominamy, że do następnej niedzieli mieszkańcy ulic: Sieradzka numery parzyste od numeru 6, Giżycka numery 1, 1a, 1b, i 1c oraz Ziębicka 34, 34a, 36, i 36a, którzy życzą sobie kolędy mogą złożyć do skarbony przy zakrystii informację z adresem i nazwiskiem.

plan kolędy  http://www.parafiajunikowo.archpoznan.pl/koleda/