Niedziela Świętej Rodziny

1. Dzisiaj ostatni dzień roku. Wieczorna msza św. z nabożeństwem na zakończenie roku zostanie odprawiona o godz. 17.00.
  2. W Nowy Rok nie będzie mszy św. o godz. 730.
  3. We wtorek 2 stycznia o godz. 1745 różaniec do siedmiu boleści. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  4. W środę 3 stycznia po mszy św. wieczornej spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  5. W I-wszy czwartek, 4 stycznia, po mszy św. adoracja. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie członków Towarzystwa Przyjaciół ASD.
  6. W tym tygodniu I-wszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi od godz. 1700.
  7. W piątek próba kolędników misyjnych o godz. 1700.
  8. Katecheza chrzcielna w styczniu wyjątkowo w piątek 5 stycznia ok. godz. 1915.
  9. W sobotę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego – „Trzech Króli”. Msze św. wg porządku niedzielnego. Będzie można tradycyjnie nabywać kredę i kadzidło. W tym dniu zbierane będą ofiary na cele misyjne.
  10. W święto Trzech Króli o godz. 1600 spotkanie opłatkowe ministrantów i scholki oraz ich rodziców. Rozpoczęcie przy żłóbku w kościele.
  11. W niedzielę 7 stycznia będą kolędować Kolędnicy Misyjni, zbierając ofiary dla dzieci w Libanie i Syrii. Prosimy o ich życzliwe przyjęcie.
  12. Biuro parafialne w styczniu czynne tylko w poniedziałek i piątek od 900 do 1000, pilne sprawy można załatwić po mszy św. o godz. 800.
  13. Przypominamy, mieszkańcom ulic:  Żmigrodzka numery nieparzyste, Sieradzka numery parzyste od numeru 6, Grunwaldzka nr 224 i 226, Przepiórcza od 1 do 19 oraz Giżycka 1,1a,1b,1c. Jeśli życzą sobie kolędy prosimy o wrzucenie informacji z nazwiskiem i dokładnym adresem do skarbony przy zakrystii do dnia 7 stycznia 2018r.