Niedziela Wielkanocna

1. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach Triduum Paschalnego – całej służbie liturgicznej, która przygotowała oprawę przeżywanych obrzędów, grupom duszpasterskim za przygotowanie i poprowadzenie adoracji. Bóg zapłać za przygotowanie ciemnicy i grobu oraz ofiary na kwiaty.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych, msze św. jak w niedziele.
  3. We wtorek o 1915 spotkanie rodziców dzieci komunijnych, które w sobotę przystąpią do I-szej spowiedzi św., a w niedzielę podczas mszy św. o 1530 odnowią przyrzeczenia chrzcielne.
  4. W środę na godz. 1915 zapraszam Radę Duszpasterską i Ekonomiczną.
  5. W czwartek o godz. 1600 spotkanie Wspólnoty Różańcowej.
  6. W piątek z racji oktawy wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. W piątek po mszy św. spotkanie z Biblią.
  8. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  9. W sobotę o godz. 1600 próba scholki.
  10. W sobotę na godz. 1700 zapraszamy małżeństwa sakramentalne zainteresowane Domowym Kościołem, rodzinną gałęzią – Ruchu Światło – Życie.
  11. W przyszłą niedzielę gościć będziemy kleryków, którzy będą zbierać ofiary na nasze Seminarium.
  12. W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. Nowennę przed tym świętem odprawiamy w święta  o 1015, a w dni powszednie o 1815. W przyszłą niedzielę na godz. 1500-tą zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzień ten rozpocznie też Tydzień Miłosierdzia.  W odpowiedzi na wielokrotne wezwania Ojca Świętego Franciszka, decyzją Konferencji Episkopatu Polski w Niedzielę Miłosierdzia 23 kwietnia br., zostanie przeprowadzona zbiórka, jako wyraz solidarności z narodem syryjskim, przede wszystkim w zrujnowanym Aleppo. W naszej parafii jest ona przeprowadzana nieustannie do skarbony „Rodzina-Rodzinie i tam też można składać na ten cel ofiary. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy poprzez wypełnienie „Tytek charytatywnych” umożliwili nam przygotowanie paczek na święta dla potrzebujących. Dzieci prosimy o przyniesienie skarbonek miłosierdzia.
  13. 8 maja organizujemy pielgrzymkę do Lichenia . Zapisy od następnej niedzieli.
  14. Bóg zapłać za składaną daninę  diecezjalną. Koperty na daninę  są wyłożone przy wejściach.