Nowy Rok – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

1. Dzisiaj od godz. 14.30 dzieci z naszej grupy misyjnej będą kolędować z Siostrami Klaweriankami. Bardzo prosimy o życzliwe przyjęcie kolędników misyjnych.
  1. W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego, msze św. według porządku niedzielnego. Tradycyjnie będzie można nabywać u ministrantów kadzidło i kredę.
  1. W święto Trzech Króli zapraszamy ministrantów z rodzicami oraz scholkę na spotkanie opłatkowe o godz. 15.00.
  1. W tym tygodniu I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:

– w czwartek wieczorna msza św. z uroczystości „Trzech Króli”, nie będzie adoracji,

– w piątek nabożeństwo do NSPJ po mszy św. o godz. 9.00,

– w sobotę po mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo do Serca Maryi,

– w sobotę od godz. 9.30 odwiedzimy chorych.

1. Parafia na Ławicy zaprasza na orszak i kolędowanie przy żłóbku na lotnisku 6 I o godz. 16.30.
  2. W styczniu biuro parafialne czynne przed południem według planu, a w środy tylko od godz. 19.15 do 20.00.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy już wsparli projekt Rodzina rodzinie. Ofiary można jeszcze składać do skarbony i na konto.
  1. W sobotę 7 stycznia po mszy św. wieczornej katecheza chrzcielna.
  2. Do zakończenia ferii zimowych nie będzie spotkań Dzieci Bożych.
  3. Przypominamy, że do piątku 6 stycznia mieszkańcy ulic:  Sieradzka numery parzyste od numeru 6, oraz Giżyckiej 1,1a,1b,1c. jeśli życzą sobie kolędy mogą wrzucić informację z nazwiskiem i dokładnym adresem do skarbony przy zakrystii.
  1. W czerwcu od 4 do 9 planujemy pielgrzymkę parafialną w Góry Świętokrzyskie w programie m.in.: Święty Krzyż, Wąchock, Skarżysko Kamienna,Sandomierz i inne sanktuaria. Zapisy wstępne od następnej niedzieli do końca stycznia.