Pielgrzymka do sanktuariów na wschodzie Polski

Od 6 do 11 września pielgrzymowaliśmy na wschód Polski. Był to czas modlitewnego nawiedzenia licznych sanktuariów i miejsc ważnych dla naszej kultury. Pierwszym punktem naszej pielgrzymki było sanktuarium błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie. Następnie udaliśmy się do polskiego Loretto / relikwie bł. Ignacego Kłopotowskiego i Siostry Loretanki/ i do Białegostoku / pałac Branickich, Katedra, kościół św. Rocha i Miłosierdzia Bożego z relikwiami bł. ks. Michała Sopoćki/. Byliśmy też w Świętej Wodzie, Sokółce / miejsce zdarzenia eucharystycznego/, Kruszynianach /meczet Tatarów/, Supraślu / monastyr/, na Grabarce, w Janowie Podlaskim, Pratulinie /miejsce męczeńskiej śmierci unitów/, Kostomłotach /cerkiew parafii Grekokatolickiej/, Kodniu /sanktuarium Matki Bożej/. W drodze powrotnej nawiedziliśmy sanktuarium naszego Patrona św. Andrzeja Boboli oraz Niepokalanów.