Spotkanie Wspólnoty Różańcowej

W październiku tradycyjne spotkanie wspólnoty różańcowej naszej parafii różniło się od pozostałych, a to z tego powodu, że gościliśmy w naszej wspólnocie ks. kan. dra Jana Glapiaka, który jest archidiecezjalnym duszpasterzem Wspólnot Różańcowych.  Najpierw jak zwykle spotkaliśmy się w salce, gdzie nasz gość został powitany przez p. Małgosię nadzelatorkę wspólnoty różańcowej, która następnie przedstawiła pokrótce wspólnotę i jej działania. Następnie ks. Glapiak dzielił się swoimi przemyśleniami o modlitwie różańcowej i działalności wspólnot w parafii. Po spotkaniu w salce udaliśmy się do kościoła, gdzie uczestniczyliśmy w nabożeństwie różańcowym i mszy św., którym przewodniczył nasz gość, prowadząc rozważania i głosząc słowo Boże.