Święto Akcji Katolickiej i chóru Cantemus

W niedzielę Chrystusa Króla, 20 listopada, podczas mszy św. o godz. 10.30 modliliśmy się za członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej z racji patronalnego święta. Członkowie Akcji zaangażowali się w liturgię. Po mszy św. w salce parafialnej odbyło się świąteczne otwarte spotkanie, zaprezentowano też film o Akcji Katolickiej w naszej archidiecezji.

Z racji zbliżającego się wspomnienia św.Cecylii również chór Cantemus otaczaliśmy modlitwą w tym dniu chórzyści towarzyszyli nam podczas mszy św. swoim śpiewem pok kierunkiem p.Laury Stieler. Po zakończeniu mszy św. ks.proboszcz złożył okolicznościowe życzenia i podziękował za działalność grup w parafii jednocześnie zachęcając  parafian do angażowania się w życie grup parafialnych.