Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończącą okres wielkanocny. Za tydzień kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.
  2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 1200 chcemy się spotkać na „imieninach parafii” jako rodzina parafialna przy kawie i ciastku. Dla dzieci niespodzianki.
  3. Nabożeństwa majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 1800. Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej przez cały maj o godz. 2100 z wyjątkiem niedziel. W niedziele gromadzimy się przy krzyżach, dzisiaj o godz. 2000 przy ul. Legnickiej.
  4. W poniedziałek o godz. 1915 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  5. W tym tygodniu we wtorek i czwartek o godz. 1915 odbędą się próby dzieci przed pierwszą komunią.
  6. We wtorek o godz. 1915 spotkanie przed bierzmowaniem wyjątkowo dla wszystkich uczniów klas trzecich gimnazjum.
  7. W czwartek o godz. 1700 spotkanie dla dzieci „Kredkami do nieba”.
  8. W piątek 25 maja w przededniu święta Matki o godz. 1830 odprawimy Mszę św. za zmarłe Mamy. Chcemy Mamy wspomnieć imiennie, kartkę z imieniem i nazwiskiem zmarłej mamy można wrzucić do skarbony przy zakrystii.
  9. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  10. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 12.00 dzieci z naszej parafii przystąpią do I-szej Komunii Świętej. Módlmy się za te dzieci i ich rodziny. Bardzo serdecznie prosimy, by w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 pozostawić kościół dla dzieci i ich rodzin. Prosimy o skorzystanie z pozostałych mszy świętych. Wszystkie miejsca siedzące są zarezerwowane dla rodzin dzieci. Okazja do spowiedzi dla rodziców i bliskich dzieci w piątek od 1930 – 2030.
  11. W niedzielę 3 czerwca na mszę św. o godz. 1200 zapraszamy dzieci, które były w ubiegłym roku u Pierwszej Komunii Świętej.
  12. Osoby zapisane na pielgrzymkę w Kotlinę Kłodzką proszę, by do następnej niedzieli dokonały końcowej wpłaty.
  13. Są trzy wolne miejsca na wyjazd letni dla dzieci i młodzieży.
  14. Zapraszamy do uczestnictwa w Poznańskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie.
  15. Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem na nasze inwestycje.