V niedziela wielkanocna – 18 maja 2014r.

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczcili naszego patrona św. Andrzeja Bobolę i uczestniczyli w odpuście parafialnym.

2. Zapraszamy codziennie na – nabożeństwa majowe  o godz. 18.00  i Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej o godz. 21.00.

3. W poniedziałek o 19.15 spotkanie rodziców dzieci komunijnych. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 12.00 dzieci z naszej parafii przystąpią do I-szej Komunii św. Módlmy się za te dzieci i ich rodziny. Bardzo serdecznie prosimy, by w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 pozostawić kościół dla dzieci i ich rodzin i skorzystać z pozostałych mszy św. Wszystkie miejsca siedzące są zarezerwowane dla rodzin dzieci.

4. W tym tygodniu we wtorek i czwartek o godz. 19.00 odbędą się próby dzieci przed pierwszą komunią.

5. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych.

6. Przypominamy, że we wtorki w godz. 1900-1930 dyżur pełni Zespół Caritas. Mogą się zgłaszać osoby będące w trudnej sytuacji, jak również chętni do pomocy.

7. W środy o 18.00 odprawiamy nowennę do MBNP, zachęcamy do składania próśb i podziękowań.

8. Zbliża się Dzień Matki. W tym dniu odprawimy mszę św. za zmarłe Mamy. Chcemy je wspomnieć imiennie, kartkę z imieniem i nazwiskiem zmarłej mamy można wrzucić do skarbony przy zakrystii.

9. Już dziś informujemy, że w  sobotę 14 czerwca br. odbędzie się uroczystość nadania imienia Ks. Feliksa Michalskiego parkowi przy ul. Grunwaldzkiej. O godz. 11.00 ks. Biskup Fortuniak odprawi mszę św. a następnie udamy się do parku, gdzie zostanie poświęcony kamień upamiętniający junikowskiego proboszcza. Została też przygotowana książka o ks.        Michalskim, którą będzie można nabywać od następnej niedzieli.

10. Są jeszcze wolne miejsca na jednodniowy wyjazd, w sobotę 31 maja, do sanktuarium MB Pocieszenia w Borku. Zapisy w zakrystii.

11. Dziękujemy za ofiary składane przed tygodniem na koszty naszych remontów.