V niedziela wielkanocna

1. Nabożeństwa majowe, będziemy odprawiać od poniedziałku do soboty o godz. 1800. Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej przez cały maj o godz. 2100 z wyjątkiem niedziel. W niedziele pragniemy o godz. 2000 zbierać się na nabożeństwa majowe przy krzyżach i figurach na terenie parafii. W najbliższą niedzielę przy ul.Wołowskiej.
  2. We wtorek 0 17.45 różaniec do Siedmiu Boleści. Zapraszamy wszystkich, szczególnie członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  3. W czwartek uroczystość NMP Królowej Polski, msze św. będą według porządku niedzielnego, a litanię do MB odśpiewamy o godz. 1015.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca:   – w piątek okazja do spowiedzi od godz. 1630, a nabożeństwo wynagradzające do Bożego Serca w łączności z majowym,   – chorych z sakramentami odwiedzimy w sobotę od godz. 930   – w sobotę o 730 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, od 740 medytacja nad tajemnicą różańca, następnie msza św. a po niej różaniec prowadzony przez Wspólnotę Różańcową.
  5. W piątek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  6. W piątek o godz. 19.30 msza św. dla młodzieży, będziemy się modlić w intencji maturzystów, których serdecznie zapraszamy.
  7. W sobotę 5 maja po mszy św. wieczornej /ok. 1920/ katecheza chrzcielna. Zapraszamy tych, którzy planują chrzest swoich dzieci, bądź też mają być chrzestnymi w maju.
  8. W sobotę nie będzie zbiórki ministrantów.
  9. Próby scholki w sobotę 12 i 19 maja o godz. 16.00.
  10. Ksiądz Arcybiskup udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych na najbliższy piątek 4 maja br.
  11. Dziękujemy pielgrzymującym do Włoch za dar dla parafii – zestaw do udzielania chrztu.