V niedziela Wielkiego Postu

1. W najbliższy piątek po mszy św. ok. godz. 1900 odprawimy Drogę Krzyżową wokół naszego kościoła.  Chcemy poczuć się wspólnotą wokół krzyża.
  2. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1600, po nabożeństwie msza  święta.
  3. W poniedziałek uroczystość św. Józefa o godz.1745 różaniec do Siedmiu Boleści, msza św. w intencji członków Apostolstwa, a po mszy św. spotkanie w salce.
  4. Katechezy dla dzieci komunijnych według ustalonego planu.
  5. We wtorek o 1800 Droga Krzyżowa dla dzieci.
  6. We wtorek i czwartek o 1915 spotkania kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum.
  7. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  8. W czwartek o godz. 1700 spotkanie dla dzieci ”Kredkami do nieba”.
  9. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów, a po mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów oldboyów.
  10. W najbliższą sobotę od godz. 900 odwiedzimy chorych z racji świąt prosimy zgłaszać osoby, które chcą przyjąć Komunię Świętą.
  11. W sobotę okazja do spowiedzi od godz.1700.
  12. W sobotę 24 marca 2018 r. o godz. 2000 odbędzie się Misterium Męki Pańskiej na Poznańskiej Cytadeli.
  13. Przy wyjściu z kościoła można nabywać świece wielkanocne tzw.  paschaliki oraz baranki. Prosimy o zabranie i wypełnienie „Tytek charytatywnych”.
  14. Dziękujemy za składanie daniny, koperty są wyłożone. Dzisiaj przy wyjściach zbierane są ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.
  15. Zapraszamy dzieci do przygotowania palm na Niedzielę Palmową. Prosimy rodziców i dziadków, by pomogli dzieciom i wnukom. Palmy można przynosić do najbliższego piątku.
  16. Dzisiaj ostatni dzień zapisów na parafialny wyjazd letni dla dzieci i młodzieży.
  17. Osoby zapisane na pielgrzymkę w Kotlinę Kłodzką prosimy, by w zakrystii odebrały program i dokonały wpłaty. Są jeszcze miejsca i można się zapisać.
  18. Caritas organizuje zbiórkę elektrośmieci. Z każdej tony uzbieranych elektrośmieci Caritas Archidiecezji Poznańskiej uzyskuje 150 złotych na zakup opału dla najbardziej potrzebujących. Elektrośmieci to: stare telewizory, komputery, laptopy, odkurzacze, suszarki, pralki, lodówki, komórki – wszystko, co można było podłączyć do prądu.   Prosimy parafian, którzy posiadają elektrośmieci i chcą się ich pozbyć o dostarczanie ich na wyznaczone w parafii miejsce we wtorek lub środę.
  19. Informujemy, że funkcjonuje aplikacja mobilna Archidiecezji Poznańskiej „Drogowskaz” /ulotki, plakaty/