VI Niedziela Wielkanocna – 10 maja 2015r.

1.   Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 18.00 i na Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej o godz. 21.00.

2.  Spotkanie dla tych, którzy „mają czas” i chcą go spędzić razem w poniedziałek o godz. 16.30 w salce pod probostwem.

3.  W poniedziałek o 18.30 msza św. w intencji tych, którzy pielgrzymowali na Ukrainę, a po mszy św. spotkanie w salce.

4. W tym tygodniu w poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 odbędą się próby dzieci przed pierwszą komunią.

5.  W tym tygodniu spotkania przed bierzmowaniem dla młodzieży z klas drugich według ustalonego planu.

6. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

7. W środę po mszy św. spotkanie Zespołu Caritas.

8. W czwartek podczas mszy św. o godz. 16.00 w katedrze poznańskiej syn naszej parafii, kleryk Jacek Roszkowski, przyjmie święcenia diakonatu. Polecajmy kandydatów do święceń w modlitwie.

9. W czwartek o 16.00 spotkanie wspólnoty różańcowej.

10. Spotkanie dla chętnych na rowerową pielgrzymkę do Częstochowy w czwartek 14 maja o godz. 20.00 pod namiotem.

11. W sobotę przeżywać będziemy uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona naszej parafii i naszej ojczyzny. Zapraszamy na uroczystą sumę odpustową w sobotę  o godz. 18.30, którą odprawi ks. kan. Marek Matyba. Po mszy św. procesja eucharystyczna. Prosimy o asystę.

12. W następną niedzielę odbędzie się Archidiecezjalny Marsz dla Życia, zachęcamy do udziału.

13. Dzisiaj po mszach św. zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych przez trzęsienia ziemi w Nepalu.