VI niedziela wielkanocna – 25 maja 2014r.

1. Dzisiaj podczas mszy św. o godz. 1200 dzieci z naszej parafii przystąpią do I-szej Komunii św. Módlmy się za dzieci i ich rodziny.

2. Jutro Dzień Matki o godz. 18.30 odprawimy mszę św. za zmarłe Mamy, po zakończeniu nabożeństwa majowego przywołamy imiennie zmarłe. Zapraszamy zarówno na mszę św. jak i na nabożeństwo majowe.

3. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1800, Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej o godz. 21.00.

4. W środę podczas nowenny modlić się będziemy o dobre urodzaje i za głodujących.

5. Zapowiadane na piątek  spotkanie z Biblią  NIE ODBĘDZIE  SIĘ , przepraszamy.

6. Pielgrzymka do sanktuarium MB Pocieszenia w Borku w sobotę 31 maja. Wyjazd o godz. 8.30. Są jeszcze wolne miejsca, zapisy w zakrystii.

7. Organizowany jest wyjazd na spotkanie młodych na Lednicy 7 czerwca. Zapisy w zakrystii.

8. Organizujemy wyjazd na wolontariat misyjny do Kamieńca Podolskiego na Ukrainie. Będziemy pomagać przy rozbudowie kościoła i półkoloniach. Termin wyjazdu pierwsza połowa sierpnia. Spotkanie dla chętnych w poniedziałek po wieczornej mszy św.

9. Od 30 maja do kin w Polsce wchodzi film „Gdy budzą się demony” ukazujący postać św. Josemarii Escrivy. Film nie jest reklamowany, a w wyjątkowy sposób przedstawia kwestie dotyczące miłości i siły przebaczenia. W Poznaniu będzie wyświetlany w kinach: Malta i Apollo.

10. Caritas Archidiecezji oraz Urząd Miasta zapraszają na VII Ogólnopolski Festyn Rodzinny, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 1 czerwca na Ostrowie Tumskim w Poznaniu. Więcej informacji w gablocie.

11. Przypominamy, że w  sobotę 14 czerwca br. odbędzie się uroczystość nadania imienia Ks. Feliksa Michalskiego parkowi przy ul. Grunwaldzkiej . Książkę o ks. Michalskim będzie można nabywać od następnej niedzieli.