VI niedziela wielkanocna

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 1800. Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej przez cały maj o godz. 2100 z wyjątkiem niedziel. W niedziele pragniemy o godz. 2000 zbierać się na nabożeństwa majowe przy krzyżach i figurach na terenie parafii. Dzisiaj przy ul. Wołowskiej, przy Mostostalu.
  2. We wtorek o 1915 spotkanie Rady duszpasterskiej.
  3. We wtorek i czwartek o godz. 1915 spotkania w grupach przed bierzmowaniem dla uczniów klas siódmych.
  4. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  5. W czwartek o godz. 1600 spotkanie Wspólnoty Różańcowej.
  6. W czwartek o godz. 1700 spotkanie dla dzieci „Kredkami do nieba”.
  7. Spotkanie z Biblią w piątek po mszy świętej.
  8. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  9. W sobotę o godz. 1600 próba scholki.
  10. W następną niedzielę przypada 13 dzień miesiąca i rocznica Objawień Fatimskich. W związku z tym zapraszamy na godz. 1930 na różaniec fatimski a po nim na procesję z figurą Matki Bożej ze świecami, którą zakończymy apelem. Szczególnie zapraszamy dzieci komunijne z rodzicami, one poniosą figurkę i poprowadzą różaniec.
  11. Zbliża się nasze parafialne święto, odpust ku czci św. Andrzeja Boboli, od jutra rozpoczniemy razem z nabożeństwem majowym nowennę do św. Andrzeja Boboli.
  12. Wolontariusze misyjni dziękują za hojne ofiary – 4517,25 i 10 euro.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy.