Wielkanoc

1. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach Triduum Paschalnego, całej służbie liturgicznej, która przygotowała oprawę przeżywanych obrzędów, grupom duszpasterskim za przygotowanie i poprowadzenie adoracji. Bóg zapłać za przygotowanie ciemnicy i grobu oraz ofiary na kwiaty.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. jak w niedziele.
  3. We wtorek na godz. 1745 zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i nie tylko na różaniec do siedmiu boleści.
  4. We wtorek o godz. 1915 spotkanie Rady Duszpasterskiej.
  5. W środę na godz. 1915 zapraszam  rodziców dzieci komunijnych, które w sobotę przystąpią do I-szej spowiedzi św., a w niedzielę podczas mszy św. o 1530 odnowią przyrzeczenia chrzcielne.
  6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:                                                                                    – w czwartek po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania,                                              – w piątek od 1630 okazja do spowiedzi, a po mszy św. nabożeństwo do Bożego Serca,                                                  – w sobotę od 730 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, od 740 medytacja nad tajemnicą różańca, następnie msza św. i po mszy św. różaniec.
  7. W piątek z racji oktawy wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. W piątek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  9. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  10. W sobotę po wieczornej mszy św. katecheza chrzcielna.
  11. W sobotę na godz. 1930 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z rodzicami na nabożeństwo wyznania wiary i odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych. Obecność konieczna.
  12. W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. Nowennę przed tym świętem odprawiamy w święta  o 1015, a w dni powszednie o 1815. W przyszłą niedzielę na godz. 1500-tą zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzień ten rozpocznie też Tydzień Miłosierdzia, przed kościołem będzie przeprowadzona zbiórka na Caritas Archidiecezji. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy poprzez wypełnienie „Tytek charytatywnych” umożliwili nam przygotowanie paczek na święta dla potrzebujących.
  13. Bóg zapłać za składaną daninę  diecezjalną. Koperty na daninę  są wyłożone przy wejściach.