Wniebowstąpienie Pańskie

1. W środę uroczystość św. Andrzeja Bobolikapłana i męczennika, patrona naszej parafii i naszej ojczyzny. Zapraszamy na uroczystą sumę odpustową o godz. 1830którą odprawi ks. kan. Waldemar Hanas – ekonom Archidiecezji. Po mszy św. procesja eucharystyczna, prosimy  o asystę.
  2. Z okazji odpustu zapraszamy w następną niedzielę po mszy św. o godz. 1200 na IMIENINY PARAFII. Chcemy się spotkać jako rodzina parafialna przy kawie i ciastku, a dla dzieci niespodzianki.
  3. W najbliższą sobotę w ramach parafialnych obchodów 1050 rocznicy istnienia pierwszego biskupstwa oraz przygotowania do uroczystości Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na mszę św. o godz. 1830 a po niej na czuwanie z rozważaniem słowa Bożego, śpiewem oraz nabożeństwem Drogi Światła. Modlitwę zakończymy apelem /zabieramy świece/.
  4. Nabożeństwa majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 1800. Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej przez cały maj o godz. 2100 z wyjątkiem niedziel.
  5. Dzisiaj zapraszamy na godz. 1930 na różaniec fatimski a po nim na procesję z figurą Matki Bożej ze świecami, którą zakończymy apelem. Szczególnie zapraszamy dzieci komunijne z rodzicami, one poniosą figurkę i poprowadzą różaniec.
  6. We wtorek o godz. 1930 spotkanie Zespołu Caritas.
  7. We wtorek i czwartek o godz. 1915 spotkania w grupach przed bierzmowaniem dla uczniów klas drugich gimnazjum.
  8. Spotkanie dla chętnych na rowerową pielgrzymkę do Częstochowy we wtorek 15 maja o godz. 2000 pod namiotem.
  9. W czwartek o godz. 1700 spotkanie dla dzieci „Kredkami do nieba”.
  10. W tym tygodniu w czwartek i piątek o godz. 1915 odbędą się próby dzieci przed pierwszą komunią.
  11. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  12. W sobotę o godz. 1600 próba scholki.
  13. Mszę św. za zmarłe Mamy odprawimy w przededniu święta czyli 25 maja o godz. 18.30. Chcemy Mamy wspomnieć imiennie, kartkę z imieniem i nazwiskiem zmarłej mamy można wrzucić do skarbony przy zakrystii.
  14. Zwolniły się cztery miejsca na wyjazd letni dla dzieci i młodzieży. Zainteresowani mogą się zgłaszać do ks. Jana.
  15. Osoby zapisane na pielgrzymkę w Kotlinę Kłodzką proszę, by odebrały w zakrystii karty informacyjne.