Wniebowstąpienie Pańskie

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy do środy o godz. 1800. Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej do końca maja o godz. 2100.
  2. We wtorek po mszy św. spotkanie Zespołu Caritas.
  3. We wtorek o 1930 spotkanie kandydatów do bierzmowania – klasa II.
  4. W najbliższy czwartek o godz. 1600 spotkanie Wspólnoty Różańcowej.
  5. W czwartek o godz. 1700 spotkanie dla dzieci „Kredkami do nieba”.
  6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:

–   w czwartek adoracja zakończona nabożeństwem do Bożego Serca,

–   w piątek okazja do spowiedzi od godz. 1630, a po mszy św. nabożeństwo wynagradzające do Bożego Serca,

– w sobotę od 730 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, od  740 medytacja nad tajemnicą różańca, o którą prosi Maryja, następnie msza św. a po niej różaniec prowadzony przez Wspólnotę Różańcową,

– chorych z sakramentami odwiedzimy w sobotę od godz. 930.

1. Spotkanie Akcji Katolickiej w piątek po mszy świętej.
  2. W sobotę o godz. 1500 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  3. W sobotę o godz. 1600 próba scholki.
  4. W sobotę 3 czerwca po mszy św. wieczornej /ok. 1920katecheza chrzcielna. Zapraszamy tych, którzy planują chrzest swoich dzieci, bądź też mają być chrzestnymi.
  5. W sobotę w ramach przygotowania do uroczystości Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na nabożeństwo Drogi Światła oraz wielbienia Boga słowem i śpiewem od godz. 1930 do 2100 / zabieramy świece/.
  6. W sobotę spotkanie młodych na Lednicy, chętni na wyjazd mogą się zgłosić w zakrystii.
  7. W następną niedzielę 4 czerwca na mszę św. o godz. 1200 zapraszamy dzieci, które były w ubiegłym roku u Pierwszej Komunii Św. Okazja do spowiedzi w piątek od 1630 – 1800 .
  8. W następną niedzielę o godz. 1430 wyjazd pielgrzymki parafialnej.
  9. Już dziś informujemy, że w niedzielę 11 czerwca nawiedzi naszą parafię peregrynujący po diecezji obraz św. Józefa. Szczegółowy program omówimy w następną niedzielę.
  10. W najbliższym tygodniu są prawie wszystkie wolne intencje na msze św. poranne.